PSP nr 2 Rundnik nad Sanem

Code-page ISO8859
800*600 ^ 1024*768

Seminarium
Dnia 24 maja 2001 roku o godz. 10.00 w sali konferencyjnej restauracji „POD MICHAŁKIEM” w  Rudniku nad Sanem odbyło się seminarium pod hasłem „Technologia informatyczna w pracy szkoły”,

Puchar jest nasz !
Od ośmiu lat okazji Dnia Dziecka w naszej gminie Rudnik nad Sanem rozgrywany jest na stadionie MOSiR-u turniej sportowy szkół podstawowych.
Czerwcowe święto sportu spowodowało i w bieżącym roku, że mury szkół na jeden dzień opustoszały

Kursy komputerowe
Uprzejmie informujemy, że w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 2 prowadzone będą zajęcia z podstaw obsługi komputera typu A.
Program kursu obejmuje 40 godzin zajęć, w tym....

Zapisy do szkoły
Serdecznie  zapraszamy wszystkich siedmiolatków ,
którzy   nie   chodzili   do  klasy  O    w  naszej  szkole na zapisy do klasy  I

W dniach od 4 do 8 czerwca 2001 ,
w godz. od 11.00 do 14 .00
Publicznej Szkole Podstawowej Nr 2
w Rudniku na Sanem
przy ul. Mickiewicza (przedszkole)
odbędą się zapisy do klasy I
EDI - oceny w internecie
Na seminarium w Rudniku zaprezentowano między .innymi nowy program komputerowy, którego zadaniem jest tworzenie elektronicznego dziennika ocen dostępnego dla rodziców 24h/dobrę. Jest to wspaniałe rozwiązanie dla wszystkich szkół chcących wyjść krok naprzód w kierunku nowoczesnej dydaktyki.

EDI