Awaria

W sobotę 3 września 2022 r. w naszej szkole nastąpiła awaria instalacji wodnej na drugim piętrze budynku po gimnazjum. W jej wyniku na wszystkich piętrach uległy zalaniu korytarze, część sal lekcyjnych, pomieszczeń biurowych oraz instalacja elektryczna i internetowa. Od poniedziałku 05 września do piątku 16 września 2022 r. uczniowie klas IV- VIII uczą się zdalnie. Klasy I – III oraz zerówka pracuje stacjonarnie w starym budynku „dwójki”. Dziękuję strażakom z OSP Rudnik nad Sanem, pracownikom szkoły, władzom gminy oraz wszystkim przyjaciołom, którzy pomogli nam w usuwaniu wody i przygotowaniu szkoły do normalnego funkcjonowania. Dziękuję również za wyrozumiałość i wsparcie, którego doświadczyliśmy w ostatnich dniach. Mam nadzieję, że już wkrótce spotkamy się w naszej szkole, jeszcze piękniejszej.
Dyrektor Beata Karaś- Jaszczur