Dzień Dziecka

W naszej szkole w czwartek z okazji Dnia Dziecka dla uczniów zerówki i klas I- III odbył się tradycyjny „Kocykowy piknik „. Na podwórku szkolnym wyrosło „pole namiotowe”. Były zabawy sportowe, rozgrywki piłkarskie z księdzem Łukaszem i odpoczynek. A dla wzmocnienia kuchnia serwowała hot- dogi, rodzice przygotowali słodkie i słone przekąski. Wspólnie, miło i radośnie świętowaliśmy. Uczniowie klas starszych spędzili ten dzień również atrakcyjnie. Klasy IV, V i VI odpoczywały w Kurozwękach oraz zwiedziły ruiny zamku Krzyżtopór. Najstarsi uczniowie z klasy VII, VIII A i VIII B odwiedzili Zespół Szkół im. W. Sikorskiego w Rudniku nad Sanem.

„Kocykowy piknik”

Klasy starsze na wycieczkach i nie tylko 🙂

Z wizytą w Zespole Szkół – 1 czerwca uczniowie klas ósmych i siódmej uczestniczyli w Dniach otwartych w Zespole Szkół im. Gen. Władysława Sikorskiego w Rudniku nad Sanem. Młodzież uczestniczyła w zajęciach, brała udział w konkursach tematycznych i sprawnościowych oraz zwiedzała szkołę. Dla wszystkich przygotowany był poczęstunek, jak to w Dniu Dziecka – lody, wata cukrowa, popcorn i grillowana kiełbaska.