Dzień Pluszowego Misia w zerówce

Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez pluszowego misia. Jest towarzyszem dzieci w świecie beztroskiej zabawy oraz przyjacielem – powiernikiem najskrytszych sekretów i tajemnic. Nasi najmłodsi uczniowie, podobnie jak dzieci na całym świecie, obchodzili Światowy Dzień Pluszowego Misia. Każdy uczeń przyniósł swojego ukochanego pluszaka (a nawet kilka!). Dzieci poznały historię powstania misia, brały udział w zabawach, tańcach z misiami, zgadywankach, konkursach. Wykonały prace plastyczne oraz wysłuchały bajek o misiach czytanych przez rodziców. W konkursie na Najmniejszego i Największego Misia Pluszowego zwyciężyły Amelia Reichert oraz Matylda Tabor. Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom!