ePUAP

Dla naszej szkoły 8 stycznia 2021 r. została aktywowana Elektroniczna Skrzynka Podawcza o adresie /PSP_2_RnS/SkrytkaESP na elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP). W ten sposób dołączyliśmy do podmiotów publicznych, w których można załatwić wiele spraw przez Internet bez wychodzenia z domu. Na przedmiotowy adres skrytki użytkownicy platformy ePUAP będą mogli przesyłać korespondencję, korzystając ze wzoru „Pismo ogólne” udostępnianego przez usługę powszechną o nazwie „Pismo ogólne do podmiotu publicznego”, która jest dostępna dla zalogowanego użytkownika portalu ePUAP: – ścieżka dostępu: Strona główna>Najnowsze usługi>Pismo ogólne do podmiotu publicznego. Pisma nie trzeba podpisywać ręcznie – do podpisu elektronicznych dokumentów służy bezpłatny profil zaufany.

Beata Karaś – Jaszczur
p.o. dyrektor szkoły