Konkurs Biblijny

W dniu 16 lutego 2023 roku w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Groblach odbył się II etap (dekanalny) Konkursu Biblijnego „Z Pismem Świętym w trzecie tysiąclecie”. Udział w niej wzięli uczniowie z klas od IV do VIII, mieli za zadanie wcześniej przeczytać wskazane fragmenty z jednej z ksiąg Pisma Świętego (w tym roku była to Księga Rodzaju), a później rozwiązać test sprawdzający znajomość treści jaka zawiera dana księga. Uczestnicy startowali w dwóch kategoriach wiekowych: I – klasy IV – VI i II – Klasy VII – VIII. Naszą Szkołę reprezentował Szymon Mierzwa z klasy V. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom, a zwycięzcy poszczególnych kategorii awansowali do III etapu (finał diecezjalny), który obędzie się 7 marca 2023 roku w Sandomierzu. W tym roku zwycięzcami okazali się uczniowie z Kopek i Grobel. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział.

Kliknij aby powiększyć