Magiczna księga

12 maja 2022 r. uczniowie z zerówki i klas I- III uczestniczyli w spektaklu „Magiczna księga” w wykonaniu aktorów Teatru Edukacji i Profilaktyki Maska z Krakowa. Odbył się on w sali widowiskowej Domu Kultury w Rudniku nad Sanem. Spektakl opowiadał historie małego króliczka Maciusia bardzo nieszczęśliwego i znudzonego nauką. Króliczek postanawia udać się do biblioteki… W obecnych czasach dzieciom wydaje się, że czytanie książek jest nudnym zajęciem, niewnoszącym nic ciekawego w ich życie. A przecież pobudza ich wyobraźnię i chęć poznawania świata. Aktorzy zaprezentowali bajkę, która w wesoły i przystępny sposób przekonywała młodych widzów, że czytanie książek może być bardzo dobrą i ciekawą formą spędzania wolnego czasu. Dziękujemy Pani Dyrektor za zaproszenie.