Mount Ciastex

21 marca 2024 r. w naszej szkole z inicjatywy wolontariuszy szkolnych: Darii Karaś, Leny Łukasiewicz, Moniki Bielak, Karoliny Binkowskiej, Mileny Grzech, Weroniki Reichert, Magdaleny Kolano, Emilii Koper, Natalii Dudzińskiej odbył się Kiermasz Ciast – Mount Ciastex. Nasz cel i hasło to: KAŻDĄ ZŁOTÓWKĘ MAMY NA PUFKĘ!
Ogrom zaangażowania oraz ilość ciast, ciasteczek i innych słodkości nas zaskoczyła bardzo pozytywnie!!! Ciasta przygotowywali uczniowie klas IV-VIII, rodzice i nauczyciele. Wiem, że wiele domowych kuchni zostało przejętych przez małe grupki uczniów i pieczenie odbywało się grupowe, bądź rodzinne w bardzo przyjaznej atmosferze. Dziękujemy za wyrozumiałość drodzy rodzice. Poza słodkościami można było zjeść tosty i napić się lemoniady. W sprzedaży pomagało wielu uczniów!!! Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc w akcji.
Efekty końcowy zaskoczył nas ogromnie. Udało się zebrać 2074,40 zł. Za tę kwotę zostało zakupione 12 puf do szkoły oraz 400 l granulatu- wypełniacza. 9 kwietnia 2024 r. uczniowie z ogromną radością otwierali wielkie kartony z pufami. Niech Wam dobrze służą!!!! Kochani wolontariusze dziękujemy za Wasze pomysły i chęci. Wiemy, że macie już nowe inicjatywy w głowie 🙂 Dziękujemy wszystkim, uczniom i dorosłym, którzy z takim optymizmem i zaangażowaniem podążają za takim akcjami. Oto krótka fotorelacja: