Palmy wielkanocne

W dniu 31 marca uczniowie klasy V pod opieką pana Waldemara Skiby uczestniczyli w warsztatach komponowania palm wielkanocnych zorganizowanych przez Centrum Wikliniarstwa. Z przygotowanych przez organizatora kwiatów, wiązek wiklinowych, krepiny, bibuły, bazi, bukszpanu, zasuszonych traw, innych materiałów i przyborów przygotowanych także przez uczniów, powstały piękne, kolorowe kompozycje tradycyjnych palm. Uczniowie poznali metody wykorzystania odpowiednich materiałów i wykonania tych charakterystycznych symboli Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Dziękujemy bardzo Pani Dyrektor Annie Straub i pracownikom Centrum Wikliniarstwa za zorganizowanie tak ciekawych i pouczających zajęć dla uczniów naszej szkoły.