Spotkanie harcerskie

W dniu 27 lutego 2024 r. w naszej szkole gościliśmy harcerzy z 52 WDH Czarny Las: drużynową harcmistrz Annę Korasiewicz, druha Wiktora, druhnę Wiktorię i druhnę Ingę. Podczas spotkania opowiedzieli uczniom o swojej działalności i zaprosili do wstąpienia w swoje szeregi. Następnie odbyło się spotkanie uczniów zainteresowanych wstąpieniem do drużyny, podczas którego mogli zapoznać się z kroniką harcerską, poznali zasady życia harcerskiego, oraz życiorys Baden Powella – założyciela skautingu światowego. Zbiórka zakończyła się wspólną zabawą. Czuwaj!

„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz. Pomagając innym pomagasz i sobie. Starajcie się zostawić ten świat choć trochę lepszym, niż go zastaliście” – B. Powell