Spotkanie z pisarzem Pawłem Kopijerem

Uczniowie klas ósmych i siódmych uczestniczyli 26 października 2021 r. w spotkaniu z autorem cyklu powieści fantasy KRONIKI DWUŚWIATA. Pan Paweł Kopijer cudownie wprowadził młodzież w stworzony przez siebie świat magii. W swoich utworach ukazuje różne historie bohaterów, którzy w wykreowanym uniwersum magii i miecza mierzą się z przeznaczeniem. Losy młodej szamanki i skażonego mrokiem zabójcy są tylko wątkiem na tle zmagań potężnych sił żądnych władzy absolutnej. Przygoda wprowadza czytelnika w szerszy kontekst nakładających się knowań, intryg i pułapek. Królewskie rody, mocarni wojownicy, mityczne stworzenia, potężni magowie to bohaterowie tej sagi. W trakcie spotkania uczniowie uczestniczyli w zabawie grywalizacyjnej „Bohaterowie Dwuświata”, w której mogli tworzyć niezwykłe pomysły na grę planszową „Magia Dwuświata”. Zabawa była przednia.

Kliknij w obrazek aby powiększyć