Święta Bożego Narodzenia

W środę 21 grudnia 2022r. w naszej szkole od samego rana zapanowała świąteczna, serdeczna i ciepła atmosfera. W każdej klasie odbyły się spotkania opłatkowe, którym towarzyszyło pyszne jedzenie oraz wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek. Po nich uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły spotkali się na akademii.

Jasełka przygotowali uczniowie klasy pierwszej pod opieką pani Lucyny Gancarz, księdza Łukasza Turzyńskiego, a o dekoracje zatroszczył się pan Waldemar Skiba. Piękne stroje uczniom przygotowali rodzice. Świętowanie zakończyliśmy wspólnym śpiewaniem znanych kolęd i pastorałek, takich jak „Cicha noc”.

Wigilia klasowa w kl. 7

Kliknij aby powiększyć

W świątecznym nastroju złożyliśmy sobie życzenia i w zimowej scenerii udaliśmy się do domu.