Wigilia trzecioklasistów

Choć Wigilia Bożego Narodzenia w tradycji chrześcijańskiej przypada na dzień poprzedzający święto Bożego Narodzenia, to uczniowie klasy trzeciej wraz z wychowawczynią i rodzicami postanowili połamać się opłatkiem, równocześnie składając sobie życzenia i zasiąść do wigilijnej wieczerzy w piątek 17 grudnia. Na świątecznym stole znalazły się tradycyjne potrawy wigilijne przygotowane przez wspaniałe mamy. Uczniowie samodzielnie wykonali lampiony, które nadały temu dniu niepowtarzalny nastrój. Nie zabrakło kolęd, pastorałek i wzruszeń. Spotkanie upłynęło w ciepłej i rodzinnej atmosferze. Życzymy Wszystkim radosnych i pięknych Świąt Bożego Narodzenia. Niech będą pełne uśmiechu, czułych gestów i ciekawych rozmów. Niech mały Jezus przyniesie do naszych domów to, czego potrzebujemy najbardziej.