XXII Mikołajkowy Turniej Szachowy

3 grudnia 2022 r. w naszej szkole odbył się XXII Mikołajkowy Turniej Szachowy pod honorowym patronatem Burmistrza Gminy i Miasta w Rudniku nad Sanem Waldemara Grochowskiego. Gościliśmy 58 graczy, którzy rywalizowali w trzech kategoriach: Klasy 1-3, Klasy 4-6 i Klasy 7-8. Nasi uczniowie zajęli wysokie miejsca w każdej kategorii. Oto ich wyniki:

• I miejsce Mateusz Mierzwa (Klasy 1-3)
  • II miejsce Filip Cagara (Klasy 4-6)
  • III miejsce Wojciech Olko (Klasy 4-6)
  • I miejsce Kamil Mierzwa (Klasy 7-8)
  • II miejsce Wiktoria Cagara (Klasy 7-8)
  • III miejsce Adrian Koszałka (Klasy 7-8)

Pan Burmistrz wręczył podziękowania drużynie naszej szkoły, która zajęła I miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych klas VII-VIII. Zwycięską drużynę reprezentowali: Wiktoria Cagara, Magdalena Kolano, Kamil Mierzwa oraz Adrian Koszałka. Nasi szachiści są członkami Uczniowskiego Klubu Sportowego „Orlik” przy MOSiR. Turniej zakończyła wizyta Świętego Mikołaja.

Kliknij aby powiększyć