Zbieramy elektrośmieci

Nasza szkoła – PSP nr 2 po raz drugi w tym roku przystąpiła do projektu:

Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami. W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego lub materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci! Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt na rzecz naszej szkoły.

Zbieramy: komputery, drukarki, monitory, telefony, sprzęt RTV i AGD, baterie, akumulatory, kable, tusze atramentowe, itp.

Nie odbieramy tonerów i świetlówek.

Termin zbiórki: do dnia 3.11.2021r. Miejsce zbiórki: parking przy sali gimnastycznej PSP2 w Rudniku nad Sanem

Kliknij w plakat by go powiększyć

Tutaj można pobrać treść artykułu w formacie pdf do wydruku – kliknij