Jubileusz „Skautfort”

18 listopada 2023r. w budynku Nadleśnictwa w Rudniku nad Sanem odbyły się obchody 20-lecia Stowarzyszenia Harcerskiego „Skautfort”. Zaproszone zostały delegacje z pobliskich szkół podstawowych naszej gminy. W jubileuszu uczestniczyło 70 osób. Z naszej szkoły zaproszono Panią Dyrektor Beatę Karaś-Jaszczur, ks. Krystiana Kusztybę oraz uczennice: Paulinę Kotułę, Agatę Kopeć i Ingę Gugę. Na tę uroczystość Nadleśnictwo udostępniło salę konferencyjną. Program był bardzo bogaty. Na wstępie druhna Anna Korasiewicz opowiadała o historii, pracy stowarzyszenia oraz o młodzieży harcerskiej. Potem odbyły się wokalne występy harcerzy i chóru z Klubu Seniora. Następnie był konkurs dla młodzieży szkolnej. Na koniec zaproszono wszystkich na ogromny tort i poczęstunek.

Paulina Kotuła, Agata Kopeć i Inga Guga

Kliknij aby powiększyć