Pasowanie na Przedszkolaka

Czy maluchem czy starszakiem, każdy chce być przedszkolakiem! Dnia 17 listopada 2023r. w oddziale przedszkolnym odbyło się „Pasowanie na Przedszkolaka”. Był to szczególny dzień dla dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg naszej szkoły. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: Burmistrz Pan Waldemar Grochowski, kierownik MGZEAS – Pani Halina Sobota, Dyrektor Szkoły Pani Beata Karaś-Jaszczur oraz rodzice. Zanim nastąpił moment pasowania dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, dając tym samym dowód jak dużo już potrafią. Przedszkolaki bezbłędnie recytowały wiersze, zaśpiewały piosenkę oraz zatańczyły w dyskotekowym rytmie. Punktem najważniejszym spotkania było ślubowanie, a po jego złożeniu pani dyrektor dokonała pasowania każdego dziecka na przedszkolaka używając magicznego pióra. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał medal z wizerunkiem Misia Super Przedszkolaka oraz słodki upominek. Te chwile na długo pozostaną w pamięci naszych przedszkolaków.