Piknik „Dwójka wita lato”

W środę, 19 czerwca przywitaliśmy lato i podsumowaliśmy rok szkolny. Piknik szkolny rozpoczęła Pani Dyrektor Beata Karaś-Jaszczur, gratulując uczniom sukcesów w nauce, sporcie i konkursach. Pan Burmistrz Tadeusz Handziak wręczył Adrianowi Koszałce nagrodę dla Najzdolniejszego Ucznia Szkoły i Gminy oraz nagrody uczniom trenującym w szkolnym kółku szachowym. Najwyższą średnią w nauce uzyskała klasa IV, a w zachowaniu klasa VIII. W części rozrywkowej klasa I i III zaprezentowały się w tańcu dyskotekowym, a klasa VII w hip-hopie. Członkowie Kółka teatralnego „Lumpa” przedstawili współczesną humorystyczną wersję „Kopciuszka” z elementami musicalu.

 

Klikając w ten link można pobrać i obejrzeć film przedstawiający naszą wersję Kopciuszka (uwaga materiał będzie dostępny tylko do końca wakacji)


Na placu szkolnym wesoło bawiliśmy się na dmuchanej zjeżdżalni, w baseniku z piłkami i w konkursie „Mam talent”. Dla wszystkich serwowano hot dogi. Nie zabrakło również popcornu i waty cukrowej. Zabawie towarzyszyła loteria fantowa, z której uzbieraliśmy 1125 zł z przeznaczeniem na zakupy kolejnych puf na korytarz szkolny. W super atmosferze przywitaliśmy lato i zakończyliśmy naukę. Teraz już tylko….. WAKACJE!